Workshops & Parties

Wil je een workshop doen met een groep dan is dat mogelijk. OzizO regelt ook workshops bij u op locatie. Grote workshops van 20 deelnemers of meer doe ik meestal zelf met assistentie van een of meer ervaren ontwerpsters. Een workshop duurt in de regel 2,5 uur. Hierbij ligt de nadruk op het plezier tijdens de workshop. Iedereen gaat met een sieraad naar wens naar huis. Ook de mannen! Het is een heel leuke gelegenheid om met je bedrijf of afdeling op een andere manier met elkaar bezig te zijn. Lekker glaasje wijn erbij of een kopje koffie. Alles is mogelijk want de randvoorwaarden regel je zelf. We komen op uw (evt. gehuurde) locatie en nemen alles mee wat nodig is om een mooi sieraad te maken. Er is voor ieder wat wils. Houd iemand niet van sieraden? Een sleutelhanger heeft iedereen nodig. Collega's met een handicap? Vertel het ons van te voren en we laten weten wat er mogelijk is voor hen!

Voor de kleinere groepen heb ik een vriendin die dit heel erg leuk doet binnen de regio het Gooi. Ze haalt haar materialen bij mij en ze heeft veel ervaring. Ook hier ga je aan het eind van de workshop met een mooi sieraad naar huis.

Ook voor kinderpartijtjes is veel mogelijk.
1. Woon je in het Gooi dan kan mijn vriendin een workshop tijdens een kinderfeestje geven. Afhankelijk van de leeftijd van de kinderen wordt een plan gemaakt. Alle materialen worden meegenomen en het feestje wordt begeleid. Bij grotere groepen kinderen zal de ouder gevraagd worden om ook te assisteren.
2. Woon je buiten het Gooi en wil je het zelf organiseren dan kan dat ook. Mail me je wensen en ik stel een pakketje voor je samen per kind of per groep. Je krijgt daar dan na goedkeuring een rekening voor. Na betaling ontvang je het pakket materialen en een korte instructie hoe het sieraad het beste gemaakt kan worden.